Odalar

Premium Oda
Tesisimizin 5. katında bulunan odanın büyüklüğü 65 metrekaredir. Tek bir oda olarak dizayn edilmiş bu odamızda bir oturma grubu, çift kişilik bir ranza ve 160 x 200 ebatlarında çift kişilik yatak bulunmaktadır. Yine bu odamızda tv, mini bar, safe kasası, klima, saç kurutma makinesi, direk telefon bulunmaktadır, ek yataksız 6 misafirimiz ağırlanabilmektedir.
Aile Odası (Ek Bina) 400 m uzaklık
Tesisimizin ek binasında bulunmaktadır, büyüklüğü 65 metrekaredir. Odalar 1 + 1 olup 2018 yılında hizmete açılmıştır. Bu odalarımızda bir adet 150 x 200 ebatında çift kişilik yatak, iki tek kişilik yatak ve 1 ek yatakla toplam 5 kişi konaklayabilir. Her odada balkon vardır. Yine bu odalarımızda çamaşır makinesi, fırın, ocak, aspiratör, tv, buz dolabı, safe kasası, klima, saç kurutma makinesi, sıcak içecek set up malzemesi bulunmaktadır. Otele her saat başı servis hizmeti vardır.
Deniz, Havuz Manzaralı Oda
Tesisimizin ön tarafında bulunan odalardır, büyüklüğü 31,5 metrekaredir. Deniz ve havuz manzarasına sahiptir. Bu odalarımızda bir adet 160 x 200 ebadında çift kişilik yatak, bir ranza ve bir adet tek kişilik yatak olabilen koltuk bulunmaktadır. Yine bu odalarımızda tv, mini bar, safe kasası, klima, saç kurutma makinesi, direk telefon bulunmaktadır. Bu odalarımızda ek yataksız 5 misafirimiz ağırlanabilmektedir.
Doğa Manzaralı Oda
Tesisimizin dağ ve ormana bakan kuzey kısmında bulunan odalardır, büyüklüğü 27 metrekaredir. Bu odamızda bir adet 160 x 200 ebadında çift kişilik yatak ve bir tek kişilik yatak olabilen koltuk bulunmaktadır. Yine bu odamızda tv, mini bar, safe kasası, klima, saç kurutma makinesi, direk telefon bulunmaktadır.
Ekonomik Oda
Tesisimizin ön tarafında bulunan odalardır, büyüklüğü 26 metrekaredir. Deniz ve havuz manzarasına sahiptir. Bu odalarımızda bir adet 150 x 200 ebadında çift kişilik yatak, bir tek kişilik yatak olabilen koltuk bulunmaktadır. Yine bu odalarımızda tv, mini bar, safe kasası, klima, saç kurutma makinesi, direk telefon bulunmaktadır.