fbpx
alanya islami otel
Alanya’yı tercih eden İslami Otel misafirleri Alanya Muhafazakar Otellerinde neler yapabilir;

Öncelikle söylemek gerekirse alanya islami otelleri sundukları hizmet kalitesi ile gerçekten hem ülkemiz de hem de dünyada muhafazakar ya da alkolsüz aile oteli konseptinde bir numara. Bir defa  Alanya İslami Otelleri fiziki yapıları itibarı ile çok iyi. Yani muhafazakar tatilcinin ihtiyaç duyduğu bütün gereksinimlere çok iyi cevap verebiliyor bu tesisler. Alanya islami otelleri gerek bay bayan ve karışık havuzlar gerekse bayanlara özel plajları ile muhafazakar otel tercih eden misafirlerini asla yanıltmıyor, pişman etmiyor.

Alanya muhafazakar tesislerinin misafirlerine sunduğu en büyük avantaj Alanya bölgesinin iklimi. Muhafazakar tatilci nisan ayından ekim ayına kadar islami otellerin havuz ve plajını çok rahat kullanabiliyor. Deniz suyu sıcaklığının en yüksek olduğu bölge Alanya bölgesi. Dolayısı ile özellikle bütün kış çok üşüyen ve güneşe hasret kalan gurbetçi ve Avrupalı misafir islami otelleri tercih ettiklerinde bu muhafazakar otellerin plaj ve havuzlarında doyasıya güneşleniyorlar.

Alanya İslami Otelleri’ nin bir diğer avantajı ise gerçekten Muhafazakar Tatilcilerin bu bölgede yapabilecekleri oldukça fazla şey var. Muhafazakar Otel misafirleri tesislerinde bulunan seyahat acenteleri ile irtibata geçerek düşük bir ücret karşılığında diledikleri bölgelere geziye çıkmakta.

Alanya İslami Otel Misafirlerini Ne Gibi Aktiviteler Bekliyor?

İslami Otel misafirleri özellikle Muhafazakar Tekne Turları ile İslami Usullere uygun mavi yolculuklar yapmakta. Ya da bu Muhafazakar Otel misafirleri namaz vakitlerine ve Tesettüre uygun turlar ile Alanya Kalesi, Damlataş Mağarası, Dim Çayı, Dim Mağarası, Kleopatra Plajı, Side Antik Kenti, Gazipaşa Kalesi, Delik Deniz, Kral Koyu, Aytap Antik Kenti, Gazipaşa Koru Doğal Havuzları, Yalan Dünya Mağarası gibi bir çok turistik yere hemen ulaşabilmekte. islami otel misafirleri, muhafazakar otellerin bay bayan havuzlarının dışında bu turistik gezilere de oldukça önem vermekte.

Alanya İslami Otelleri’nin en büyük avantajlarından biri de Alanya –Gazipaşa Hava Limanın Alanya Muhafazakar Otelleri ne çok yakın. Yani Avrupalı ya da yurt içinden gelen bir misafir Alanya İslami Otellerine hemen ulaşabilmekte.  Alanya İslami Otelleri içerisinde havalimanına en yakın tesis ise tesisimiz Grand Akca Otel’dir.

Alanya İslami Otelleri  gerek ulaşımın kolaylığı, gerek muhafazakar tatilcilerin yaşadığı illere yakınlığı, eşsiz iklimi, havalimanının bulunması, tesislerinin kalitesi, doğal güzelliği gibi bir çok avantajı ile ilerleyen günlerde Muhafazakar Otelleri tercih eden misafirlerin gözdesi olmaya devam edecektir.

Otelimizi ve Odalarımızı incelemek için tıklayınız.

Online Rezervasyon için tıklayınız.