Genç ve dinamik personeli ile hizmet veren GRAND AKCA OTEL misafirlerine rahat edebilecekleri, unutulmaz anların yaşanacağı keyifli bir tatil sunmayı ilke edinmiştir. Anadolu insanı misafirperverliği ile misafirlerini ağırlamaktan zevk alan personelimiz misafirlerini özenle ağırlarlar.

GRAND AKCA OTEL’de üretilen bütün yiyecek ve içecekler Türk Gıda Kodeksi’ne uygun olarak üretim yapan TSE ve ISO 22000 gıda güvenliği sertifikasına sahip işletmelerden temin edilmektedir. Yiyecek ve içecek üretim ve servisinde çalışan bütün personel sağlık bakanlığı tarafından mutat olarak sağlık kontrolünden geçmektedirler.

GRAND AKCA OTEL’de kullanılan hijyen ekipmanlarının tamamı kaliteli, sağlığa zararsız ve gerekli üretim izinlerine sahip işletmelerden temin edilir. Kat temizlik görevlileri ve tesisteki bütün personel hijyen eğitimi ve sertifikasına sahip kişilerden oluşmaktadır. Tesiste kullanılan buklet malzemeleri sınıfının en iyisidir.

Yine tesiste bulunan bay ve bayan havuz suları tesis personeli tarafından günde üç defa tahlil edilerek gerekli hijyenik şartları taşıması sağlanmaktadır.